Referencie

Magdaléna (59)

Vzhľadom na môj vek som si objednala jedálniček hlavne preto, aby som si bola istá tým, že prijímam všetky potrebné živiny.
Jedálniček som si objednala online, zaplatila som a už na druhý deň mi písal odborník z projektu Planeat. Ďalší deň prišiel jedálniček v PDF na môj email a včera mi po dohode volal p. Drdúl, ktorý mi jedálniček pripravil. Mala som šancu spýtať sa na čokoľvek. Bol chápavý a všetko mi výborne ale hlavne zrozumiteľne vysvetlil. Bol veľmi milý a dal mi aj užitočné rady.
Predtým som si veľa receptov a článkov našla na internete ale zakaždým som dostala iba časť informácií, nikdy nie komplexne a jednoducho vysvetlené. Prišlo mi, že tie články na internete čakajú, že ja budem ten odborník, všetko si naštudujem a zostavím si podľa toho jedálniček.
Vymysleli ste úžasnú vec! Úplná spokojnosť! Už mám jedálniček vytlačený aj naplánovaný jedálny lístok na týždeň. Ešte nakúpiť potraviny, ktoré doma nemám. Som veľmi rada, že môžem skúšať nové recepty a zároveň viem, že budú zdravé a nebudem z nich priberať! Môj jedálníček je rozdelený na 5 jedál, dobre sa číta, strava je pestrá. Vyzerá to na samé dobroty
 

Peter (36)

Milá pani Magdaléna. Vo všetkom čo ste tu napísala, tak môžem s vami na 100% súhlasiť. Lepšie by som to sám nenapísal. Je super, že si môžem vyberať z receptov a na čo mám chuť. Super vec. Môžem len pochváliť. A glukóza ako mi krásne zišla za dva týždne dolu… Nemám slov. Len odporúčam.